Etkinlik

Antalya Reiki Kampı Level 1 Eğitimi

Konyaaltı Bel. Nazım Hikmet Kongre Merkezi
29 Ocak 2020 Çarşamba 19:30

ETKİNLİK HAKKINDA

KURALLAR

BİLET FİYATLARI

Etkinliği Paylaş

Anlaman gereken tek şey ruhundur. O’nu anlarsan bakmadan görür, işitmeden duyar, öğrenmeden bilirsin. Ve yüksek bilincin senden beklediği tek şey de Budur. Çünkü anahtar O dur. Ruhunu anla! Reiki evrensel şifa enerjisi gücünü kullanmayı öğren,enerjiyi harekete geçir ve hayatına hükmet! , Gel ve aramıza katıl Şimdi sıra sende!

Sevdiklerini Şifalandırmak İster misin ? Ömür boyu sağlıklı yaşamaya ne dersin ?

Reiki 1 Eğitimi:

Birinci derece uyumlaması, kişinin Reiki enerjisiyle donanmasıdır.Bu sonsuza dek sürecek bir donanımdır. Bu aşamada kişi enerjinin akışını hissedecek, enerjiyi kendine ve başkalarına aktarmayı öğrenecektir. Birinci derece Reiki’nin ilk basamağı ve temelidir. Uyumlamayı alan kişi artık bir Reiki uygulayıcısıdır. Daha önce hiç farkında bile olmadığı yetenekleri açığa çıkmıştır.Halk arasında ”el verme” olarak bilinen uyumlama, bir üstadın enerjiyi öğrenciye aktararak, enerji kanallarının açılmasına yardımcı olmaktır. Uyumlama sırasında, öğrenci spiritüel bir deneyim yaşayabilir, uyumlama sonrasında fiziksel beden de değişiklikler yaşanabilir. Reiki ile bir daha kopmayacak bağlantı kurulur. Uyumlama, kişinin beden, zihin ve ruhsal bedenlerinde arınma sağladığı gibi enerji frekansının yükselmesini de sağlar.

Eğitim 1. gün 

Birinci Derece Reiki Eğitimi:

*  Reikinin Tarihçesi

*  Kadim Bilginin ifadesi

*  Enerjisel olarak insan bedeni

*  Çakralarımız enerji merkezlerimiz

*  Reiki şifası nasıl uygulanır ve yüklenir

*  Reiki Meditasyonu  

   (1. Gün 3 Saat sürmektedir.)

 

Eğitim 2. gün 

 * Reikiye uyumlanma

* Pratikleme

* Ayrıca bonus! 1000 TL değerindeki bilinçaltı kıtlık bilinci reseti ve başlangıç seviye koruma programı eğitim içerisinde hediye!

 (2. Gün 3 Saat sürmektedir.)

Eğitmen Filiz Dönmez Kimdir?

 Bir Şaman kızı;

Aykırı durmamak için Dünyevi eğitimlerle güçlerini etiketledi. Bu eğitimlerden biri Kadim bir öğreti olan REİKİ ydi. Gücüne güç katan Reiki' yi sevdi ve 10 yıldır uygulayıp öğretmektedir. 

Ayrıca kendisi;

İşletme Fakültesi İşletme bölümü, İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü , Sosyoloji bölümlerini deneyimleyip Şuanda FD Yaşam Merkezi'nde Ruh-Beden-Zihin Arındırma, Güçlendirme, Şifalandırma geliştirme ve Farkındalık Yaratma üstünde çalışmalarına devam etmektedir. Eş zamanlı olarak Üniversitelerde çeşitli kurumlarda konferans ve sempozyumlar düzenlemekte olan Filiz DÖNMEZ  Astroloji, Yoga , Bioenerji, Bilinçaltı Reset Uzmanlıklarınında içinde bulunduğu 25 uzmanlığa sahiptir.

 

 

BİLET SEÇİNİZ

Lütfen satın almak istediğiniz biletleri seçiniz.

OTURMA DÜZENİ

SİPARİŞ ÖZETİ


Antalya Reiki Kampı Level 1 Eğitimi
29 Ocak 2020 Çarşamba 19:30Henüz bilet/koltuk seçimi yapmadınız.


Bültene Abone Ol

Size en yakın etkinliklerden haberdar olmak için lütfen abone olunuz